Výroba nábytku • Dovoz hraček • Airbrushcentrum
     

Nábytek pro ZŠ a MŠ

Nábytek ve školních zařízeních musí splňovat náročnější požadavky na kvalitu i bezpečnost a proto je nákup u firmy specializované na tento sortiment  jistě dobrou volbou.

VLASTNÍ VÝROBA:

Vyrábíme vlastní modelové řady nábytku pro děti na nejmodernějších strojích rakouské firmy Felder. Materiál 18mm LTD lamino a hrany ABS 2mm zaručí dlouhou životnost. Všechny rohy a zakončení jsou zaoblené a tím zaručí bezpečnost pro všechny děti.

Zaměříme, vypracujeme cenové nabídky,
včetně 3D návrhů nejen pro vaší školku.

SORTIMENT:

Nábytek nabízíme po jednotlivých skříňkách nebo ve výhodných sestavách.

V současné době můžete vybírat z modelové řady MAKRA Safety, MAKRA Basic, MAKRA Vario a nově připravujeme MAKRA Safety PLUS.

Vedle úložného nábytku nabízíme také nábytek didaktický, který děti zabaví a ještě je naučí různým dovednostem. Nejzajímavější nabídku najdete mezi dětskými kuchyňkami, ale máme i obchůdky, kadeřnické salony nebo montážní stolky.

V užitkovém nábytku najdete skříně na matrace a lůžkoviny, stolky na sportovní nebo výtvarné potřeby. Jistě vás nezklame i nabídka stolů a židliček,které nabízíme klasické dřevěné nebo z PVC.

Jistě vás nezklame ani nabídka stolů a židliček, které nabízíme klasické dřevěné nebo z PVC.

SLUŽBY:

Pouze prodávat v našem oboru nestačí a proto u nás najdete kompletní nabídku služeb. Jde hlavně o návrhy interiérů mateřských škol a kanceláří. Návrhy a cenové nabídky vám můžeme zpracovat ve 3D programu Arcon.

Samozřejmostí jsou přepravní a montážní služby, záruční i pozáruční servis a možnost prodloužené záruky.

Veškeré přípravné služby jsou zdarma a rádi vás navštíví naši obchodní zástupci nebo přímo kolegové z výroby.

SERVIS:

Firma MAKRA DIDAKTA s.r.o. poskytuje záruční i pozáruční servis na všechny své výrobky. V případě zájmu nabízí i prodlouženou záruku.