Výroba nábytku • Dovoz hraček • Airbrushcentrum
     

Kuchyňské linky

Pokud požadujete kvalitu, dobrou cenu a osobní přístup, nebojte se oslovit naší firmu. Vyrábíme seriové kuchyně i kuchyně na míru. Ve velkých supermarketech můžete najít kuchyň za dobrou cenu ale s kvalitou a hlavně servisem už je to horší. My nabízíme kombinaci skvělé ceny, vysoké kvality a hlavně zkušeností, které jsme za dlouhá léta posbírali. Jsme opravdu seriózní firma a vážíme si každého zákazníka. Naše kuchyně Makra jsou kvalitní z vlastní výroby v Nymburce.

Zaměříme, vypracujeme cenové nabídky,
včetně 3D návrhů.

Kuchyň Vám samozřejmě nejdříve navrhneme, zaměříme a připravíme náhled ve 3D programu Arcon.. Také nabízíme spolupráci developerům s přípravou podkladů pro budoucí kupce nových bytů a domů.

Kuchyně na míru a veškerý nábytek vyrábíme na nejmodernějších strojích a používáme pouze profesionální a kvalitní nářadí, jedině tím docílíme opravdu kvalitní výsledky. Jsme přímo výrobce, proto Vám dokážeme nabídneme zajímavou cenu a na proces výroby můžete i dohlížet.

Kuchyně na míru od naší firmy Makra se vyznačují především vysokou kvalitou (jsme přímo výrobci) a nízkými cenami (vyrábíme levně a kvalitně). Na všechny dodávané kuchyně navíc nabízíme 5 let záruku. Díky řešení na míru jsme schopni splnit jakékoliv Vaše přání. Vaši kuchyni  Vám předem zdarma profesionálně navrhneme - zhotovíme plněbarevný3D návrh kuchyně a  u nás je opravdu ZDARMA.Je samozřejmě zcela nezávazný, přijďte se přesvědčit.

Námi vyráběné moderní kuchyně na míru jsou navrhované dle nejnovějších trendů zkušenými návrháři a jsou osazovány velice kvalitními spotřebiči za nejnižší možné ceny. Prodáváme pouze spotřebiče, které jsou určené pouze pro český trh! Toto je velmi důležité především v případě poruchy spotřebiče, v případě zakoupení spotřebiče určeného pro český trh Vám bude opraven servisním technikem přímo u Vás doma, takže nemusíte čekat třeba měsíc na opravu. Navíc v případě zakoupení spotřebiče u nás, Vám odpadá hodně starostí se sháněním spotřebičů v jiných elektrech popř. e-shopech, pokud jsou spotřebiče od nás, máte zabudování v ceně spotřebiče, v případě reklamace Vám vše zajistíme my ! Samozřejmě ale můžete mít i spotřebiče své.

Kuchyń si můžete objednat přímo ve výrobním závodě v Nymburce nebo na našem obchodě v Praze 5 Butovicích.

Fotogalerie - Kuchyně na míru